Videoreferencia

Videoreferencia – Silvia (Predaj bytu v Petržalke)

“Asi dôverovať. Keď už si niekoho vyberiem, tak mu musím dôverovať. A keď by sa mi niečo nezdalo, tak naozaj, riešiť všetko len s tým realitným agentom, lebo on to fakt ovláda. Ja by som do toho možno vložila nejaké emócie a nebolo by to už dobré. Možno by som to ani nepredala. Že by mi boli kupujúci nesympatickí alebo neviem čo… Proste, treba mu dôverovať a ide to. Som prekvapená, s ničím som nemala starosť. Ani so zmluvami. Ja som si prečítala tie hlavné veci, ktoré sa mňa týkajú, aby boli v poriadku, ale všetko ostatné, všelijaké paragrafy a odvolávky a neviem čo, riešil maklér. Proste, úplne som sa odovzdala a je to perfektné. Ja nemám starosť. Absolútne žiadnu starosť.

Rozhodla som sa, že už nebudem bývať tam, kde bývam a chcela som zmeniť miesto. Ale nebola som až tak úplne rozhodnutá. Bolo mi to viac-menej jedno. Len som to chcela skúsiť, tak som hľadala najskôr sama, ale boli tam stále tie isté ponuky a už som ich poznala naspamäť. A vlastne som ani nevedela, za koľko by sa mohol ten môj byt predať. Tak som si to potrebovala overiť. Zavolala som si viacerých realitných agentov, aby mi ohodnotili ten môj byt a povedali cenovú reláciu, v ktorej sa pohybujem. No, mala som troch maklérov a tie ceny sa dosť líšili. 

Tomáš Brejčák

Zistite o našom Tomášovi viac z jeho osobného videa.

To som bola veľmi prekvapená. Najviac sa mi teda pozdával pán Tomáš Brejčák, pretože vôbec nebol agresívny, že by ma do niečoho nútil, že by mi podsúval nejaké veci, proste ohodnotil situáciu a na rozdiel od tých predchádzajúcich maklérov si ten byt prešiel, robil si poznámky a jednoducho mal záujem. Bol aj taký realiťák, ktorý prišiel, mal tabuľku, koľko je za m², v ktorej oblasti a bolo vybavené. Tak som sa teda rozhodla. Dal mi nejakú sumu a ja som si povedala, že je to viac než tí predchádzajúci, a tak som s tým súhlasila. Ale mala som podmienku, že nechcem, aby to tam trčalo dlho. Buď sa to predá čím skôr, alebo končím. Najviac dva mesiace a hotovo. Keď to teda zavesil na internet… To bola sranda, pretože to bolo pred Veľkou nocou. Vo štvrtok to tam dal, bolo voľno, a už v utorok mi volal, že má kupcov. Všetko som to nechala naňho. Kľúče od bytu dostal hneď. Mal moju dôveru, lebo naozaj bol taký veľmi dôveryhodný. Čiže ja som pri tom vôbec nebola. A vyfiltroval to sám. To mi veľmi dobre urobilo, pretože som nemusela nič riešiť s tými kupujúcimi a asi by som to ja ani nepredala, keby som mala s niekým jednať. No a na ďalší deň volal, že majú znovu záujem, že si to chcú znovu pozrieť a bolo hotovo. Ja som bola taká prekvapená, že som ani nebola stotožnená s tým, že to predávam a bolo to predané. Takže naozaj šikovné. Šikovné bez toho, že by som ja mala nejaké nervy. Ani neviem, že som predala byt. A teda, ešte to musím podotknúť, nakoniec ešte za viac než mi sľúbil. Tak ešte oveľa viac a myslím, že som fakt spokojná.”

About the author

Podobné články