Rodinné sídlo v údolí Hôrka, Poprad

Bývanie v prírode s výhľadom na les, len kúsok od mesta

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Rodinné sídlo sa nachádza v obci Hôrka priamo pod lesom v blízkosti Vysokých Tatier, len 7 km od Popradu a 8 km od Slovenského raja. Ponúka ideálnu rovnováhu medzi mestským pohodlím a prírodnou harmóniou.

Nehnuteľnosť

Rodinné sídlo s rustikálnym nádychom a moderným vybavením so suterénom, 2 podlažiami a výhľadom na les. Pozemok s prístupom priamo do lesa.

nadštandard

Rozloha domu 500 m2 s udržiavaným pozemkom, použité kvalitné materiály v interiéri aj exteriéri. V interiéri prevláda dubové drevo v kombinácií s mramorom. Exteriér sa vyznačuje udržiavanou záhradou.

detaily

Úžitková plocha

500 m²

Poschodie

2

Počet izieb

8

výmera pozemku

1 219 m²

garážové státie

2

Tichá a príjemná Lokalita

Rodinné sídlo postavené v roku 2003, zariadené v rustikálnom štýle, ponúka mnoho pozitívnych atribútov pre náročných klientov.

Skvelá dostupnosť

Rodinné sídlo sa nachádza v tichej lokalite poskytujúcej súkromie, relax a zároveň je výborne dostupná z Vysokých Tatier. Oblasť s bohatými možnosťami turistiky, športu, oddychu v AquaCity Poprad, návštevy termálnych kúpalísk, ZOO a hradu. 

Všetko poruke

Vďaka výbornému napojeniu na diaľnicu D1 smerom na Žilinu a Bratislavu, je táto lokalita skvelou voľbou pre aktívny životný štýl. Poskytuje široké možnosti oddychu, ale aj blízkosť mesta.

mapa

Rodinná nehnuteľnosť

Miesto pre oddych a čas s rodinnou

Nehnuteľnosť s výmerou takmer 500 m2 v slepej ulici má krásny udržiavaný pozemok s výhľadom na les. Na pozemku nájdete domček pre návštevy s prístupom priamo do lesa. V suteréne sa nachádzajú 3 izby, práčovňa a technická miestnosť s možnosťou budovania súkromného wellness centra.

Veľkorysá výmera

Bonusom je aj vnútorná garáž pre 2 autá, zateplená, so zníženými stropmi, prístrešok pre karavan plus ďalšie 4 parkovacie miesta. Dom má zateplené podkrovie s možnosťou využitia podľa vlastných predstáv (pochôdzna plocha podkrovia 210 m2).

virtuálna 3d prehliadka

Jedinečný nadštandard

Kvalitné materiály

V interiéri aj exteriéri boli použité kvalitné materiály vrátane drevených dubových prvkov a dverí, mramorových detailov a ďalších prvkov. Exteriér je vybavený elektrickou bránou a parkovacími miestami spolu pre 6 áut, má tiež 2 v garáže. Pozemok je chránený oporným múrom z prírodného kameňa, inštalované je tu tiež odvodnenie, zavlažovací systém a vŕtaná studňa s hĺbkou 21 metrov. Celkový dojem bývania v prírode dotvárajú okrasné rastliny, udržiavaný trávnik a záhradka.

Plná občianska vybavenosť

Možnosť výletov do okolia: Vysoké Tatry, Slovenský raj, Spišský hrad, lyžiarske strediská, termálne kúpele, Aquapark, cyklotrasy, turistické chodníky.

parametre

Cena 495.000,-

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Rodinné sídlo v Hôrke pri Poprade by som odporúčal najmä preto, že táto lokalita je vďaka  výbornej dostupnosti do obľúbených Vysokých Tatier a Slovenského Raja čoraz viac vyhľadávaná. Súkromie tichej oblasti pod lesom vám zaručí oddych, možnosť turistiky, športu a zároveň, ak zatúžite po mestskom živote, máte ho na dosah ruky. Pri takto vyváženej ponuke nebude musieť nový majiteľ robiť žiadne kompromisy.

Nehnuteľnosť disponuje kvalitnými prvkami, je udržiavaná a svojou veľkosťou poskytuje viacero možností pre náročných. Ceny v tejto lokalite každým rokom rastú v dôsledku toho, že bonitní investori v Tatrách sa presúvajú do pokojnejších oblastí, kde majú zaručené súkromie a relax pre seba, rodinu či svojich obchodných partnerov. 

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

kontakt

Viera Mašlejová

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.