BYT
/
Na predaj

2 izbový byt Krásno nad Kysucou

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

97 000 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
97 000 €
Poschodie
1
Výmera
63 m²
Lokalita
Žilina

Pripravili sme na predaj 2 izbový byt v Krásne nad Kysucou o rozlohe 63 m2.
Nachádza sa na 1.poschodí pôvodného rodinného domu. S bytom sa predáva aj podiel na záhrade a parkovacie miesto pred bytovým domom. Dom je po kompletnej rekonštrukcii.
Byt má dve nepriechodné izby a veľkú kuchyňu. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, toaleta, umývadlo a práčka. Zároveň tu je umiestnený plynový kotol, ktorý zabezpečuje kúrenie a ohrev teplej vody. V priestrannej kuchynskej linke je umiestnená umývačka riadu.
Byt sa predáva zariadený podľa aktuálnej fotodokumentácie okrem TV, drobnej elektroniky a práčky. V byte je možné zriadenie internetu aj TV.

Viac
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Parkovacie miesto
Pivnica
Slnečný
So zariadením
Tichá lokalita
Vlakové spojenie
Vlastné kúrenie
Vymenená elektroinštalácia
Vymenené rozvody
Všetky inzeráty makléra
Ivana Lišháková
Moja práca bola pre mňa vždy veľmi dôležitá. Musela byť záľubou, prácou ale aj poslaním. Toto všetko som našla v práci realitného makléra. Byť súčasťou tímu s dlhoročnými skúsenosťami a pracovať s tými najlepšími v oblasti realít je to, čo ma baví a motivuje. A práve vám ponúkam svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a starostlivosti o zákazníka. Vy mi poviete, ako vám môžem v oblasti realít pomôcť, spolu čo najpresnejšie zadefinujeme vaše požiadavky a ja urobím všetko preto, aby som pre vás našla to, čo v oblasti realít hľadáte. Spokojnosť zákazníka je to prečo túto prácu robím. Verím, že sa rozhodnete správne a v prípade, že vo vašom živote nastane takáto špeciálna situácia, budete ma kontaktovať. Získate spoľahlivého partnera, ktorému môžete dôverovať a ktorý vám pomôže sa správne rozhodnúť.