BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

105 000 €

Výmera

61 m²
Počet izieb
3
Cena
105 000 €
Poschodie
8
Výmera
61 m²
Lokalita
Liptovský Mikuláš

Predstavujeme Vám tento lákavý 3-izbový byt, ktorý se nachádza na atraktívnom najvyššom 8. poschodí (strecha bola rekonštruovaná) v panelovom bytovom dome postavenom len v roku 1992. Dobrá dispozícia bytu s plochou 60,92 m² poskytuje novým majiteľom priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Byt má plastové okná, inak je v zachovalom pôvodnom stave. Atmosféru dopĺňa lodžia o výmere 3,90 m², ktorá sa vďaka svojej južnej orientácii stáva ideálnym miestom na relax a vychutnanie si kávy s neodolateľným výhľadom na Poludnicu. Obyvateľom bytu sú zároveň k dispozícii impozantné výhľady na Západné Tatry zo severnej strany. K bytu patrí aj pivnica o rozlohe 2,18 m². Lokalita bytu garantuje výbornú dostupnosť služieb – základná škola, škôlka, park s detským ihriskom a cukráreň a tiež supermarkety sú dostupné pešo do 5 minút. A ako bonus, šum horského tatranského potôčika pod oknami Vám každý večer zahrá príjemnú uspávanku.

Tento byt je skutočným pokladom pre tých, ktorí hľadajú svoj vlastný kútik na personalizáciu, pritom vychutnávajú nádherné prírodné scenérie a pohodu bývania s praktickými aspektmi mestskej infraštruktúry. Kontaktujte nás a zabezpečte si prehliadku ešte dnes.

Viac
Lodžia
Pôvodný stav
Príroda
Všetky inzeráty makléra
Tomáš Brejčák
Verím, že poslaním realitného makléra nie je ohurovať, ale sprostredkovať v prvom rade obhliadku a neskôr aj prevod nehnuteľnosti tak, aby všetko išlo hladko a akoby prirodzene. Vždy sa snažím vcítiť sa do role ako predávajúceho tak aj kupujúceho a podľa možností a okolností im obom spríjemniť tento zážitok.