s dotovanou hypotékou
/
Na predaj

3-izb. byt – Rezidencia LIPOVA, Topoľčany

Typ

s dotovanou hypotékou

Ponuka

Na predaj

Cena

213 220 €

Výmera

97 m²
Počet izieb
3
Cena
213 220 €
Poschodie
1
Výmera
97 m²
Lokalita
Topoľčany

Najmenší dostupný 3 izbový byt v rezidencii je s výhľadmi do zeleného dvora, do ktoreho je situovaný aj balkón s tieniacimi prvkami po celej dl’žke bytu, dostanete sa tak na neho z každej izby. Tento typ bytov má kúpelku s denným svetlom a priestor na pračku a sušičku. Byty sú dokončené do štandardu, tu si môžete vybrať do akeho štýlu pôjdete.

Byt má 80 m2 + balkón 17 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka a môžete si kúpiť garážové, alebo vonkajšie parkovacie miesto. Byty sú v prevedení štandard a navyšše máte aj klimatizáciu a vonkajšie el. žalúzie .

Ak potrebujete kúpu prefinancovať cez hypotkárny úver, odporúčame Vám našu partnerskú banku VUB, kde si jednoducho a pohodlne všetko vybavíte. Rezidencia LIPOVA je miesto, kde kúpou bytu vaše vlastníctvo nekončí, naopak. Elegantné spoločné priestory sú vybavené pohodlnými sedačkami a doplnené zeleňou. Hneď pri vstupe pocítite atmosféru domova.
Uzavreté nádvorie má exteriérové sedenie, v “Chill& Grill zóne „ s vybavenou kuchynkou, kde si pripravíte svoju šálku kávy alebo
si užijete čas s priateľmi a rodinou pod tieňom platanov. LIPOVA myslela aj na najmenších a na dvore nájdu deti moderné priestranné ihrisko. Bike friendly je nielen dvor rezidencie, aj priestory garáže sú vybavené stojanmi, avšak máme pre vás aj chránenú miestnosť pre účely úschovy.
Vstupy do rezidencie a miestností v nej sú chránené moderným domovým video vrátnikom 2N.
Vstup do garáže rovnako ako výjazd vám zjednoduší čítačka značiek či aplikácia vo vašom telefóne, s ktorou sa dostávate aj cez chránené vstupy rezidencie.

Výťahy idú priamo zo suterénu, preto je celá rezidencia bezbariérová a komfortná vďaka priestranným chodbám na poschodiach.
Lipova nie je len bývanie, je to životný štýl. Váš životný štýl.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Nadštandardné materiály
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Optický internet / TV
Pivnica
Podlahové kúrenie
Rekuperácia
Solárne panely
Všetky inzeráty makléra
Lucia Grmanová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.