BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – TO, Rezidencia Lipova

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

213 000 €

Výmera

103 m²
Počet izieb
3
Cena
213 000 €
Poschodie
1
Výmera
103 m²
Lokalita
Topoľčany

Jeden z dvoch posledných typov 3 izbových bytov v rezidencii je orientovaný na Lipovú ulicu, kde vám výhľady spríjemnia koruny veľkých líp a vysoké ihličnaté stromy vo dvore škôlky.

Balkóny s tieniacimi paravanmi sú po celej dĺžke bytu, výstup je z každej miestnosti. Tento typ bytu má praktickú špajzu a technický priestor na práčku a sušičku.

Byt má 90 m2 + balkón 13 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka a môžete si prikúpiť garážové alebo vonkajšie parkovacie miesto. Klimatizácia je v každej izbe, rekuperácia a aj elektrické hliníkové exteriérové žalúzie.
Kúrenie je podlahové. Byty sú v samospráve, majú vlastnú regulovanú kotolňu, solárne panely, studňu napojenú na závlahy a solárnu sprchu vo dvore.

Rezidencia LIPOVA má prémiový štýl, ktorý sa spája s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. Všetko je vsadené do kľudnej prémiovej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket, škôlku, základnú školu či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Našou partnerskou bankou je VUB banka, v prípade záujmu o prepočítanie úveru kontaktujte ktorúkoľvek pobočku. Ak chcete výsledok aj z iných bánk, kontaktujte našu hypošpecialistku,
táto služba je bezplatná:

Bronislava Mitošinková
0915 870 001
bronislavamitosinkova@gmail.com

Ak vlastníte nehnuteľnosť z ktorej predaja chcete prefinancovať kúpu bytu na Rezidencii Lipová, môžete využiť okamžité riešenie realitnej kancelárie Riešime bývanie – Férový výkup ( iBuyer ).

Predstavte si miesto, kde sa prémiový štýl hladko snúbi s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. To všetko vsadené do kľudnej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket, škôlku, základnú školu či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Nepriechodné izby
Novostavba
Optický internet / TV
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Grmanová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.