BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – TO, Rezidencia Lipova

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

219 900 €

Výmera

103 m²
Počet izieb
3
Cena
219 900 €
Poschodie
1
Výmera
103 m²
Lokalita
Topoľčany

Jeden z typov 3 izbových bytov v rezidencii je s orientáciou na Lipovú ulicu, kde Vám výhľady spríjemnia koruny stromov lipy a vysoké ihličnaté stromy vo dvore škôlky oproti. Balkóny s tieniacimi prvkami sú po celej dl’žke bytu, dostanete sa tak z neho do každej izby. Tento typ bytov má praktickú špajzu a technický priestor na pračku a sušičku. Byty sú dokončené do štandardu, môžete si tak vybrať do akeho štýlu pôjdete.

Byt má 90 m2 + balkón 13 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka a môžete si kúpiť garážové, alebo vonkajšie parkovacie miesto. Byty sú v prevedení štandard a navyšše máte aj klimatizáciu a vonkajšie el. žalúzie .

Ak potrebujete kúpu prefinancovať cez hypotkárny úver, odporúčame Vám našu partnerskú banku VUB, kde si jednoducho a pohodlne všetko vybavíte.

Predstavte si miesto, kde sa prémiový štýl hladko snúbi s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. To všetko vsadené do kľudnej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket, škôlku, základnú školu či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Nepriechodné izby
Novostavba
Optický internet / TV
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.