BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – TO, Rezidencia Lipova

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

218 900 €

Výmera

97 m²
Počet izieb
3
Cena
218 900 €
Výmera
97 m²
Lokalita
Topoľčany

Predstavte si miesto, kde sa prémiový štýl hladko snúbi s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. To všetko vsadené do kľudnej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychnutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Ponúkame Vám 3 izbové byty vo viacerých variantách od 79 m2 do 95 m2 + balkón alebo loggia, každý byt má loggiu alebo balkón a pivničnú kobku. Dlhé loggie majú tieniace statické aj pohyblikvé prvky, ktorými si vytvoríte dokonalé súkromie. Moderná dispozícia vytvára úložné priestory, dve toalety či priestor pre práčku a sušičku aokrem toho má väčšina bytov všetky izby s východom na lóggiu. Byty majú podlahové kúrenie napojené na vlastnú kotolňu v suteréne. Každý byt má predprípravu na klimatizáciu a elektrické exteriérové žalúzie. Plastové okná sú vybraté v modernej farbe achatgrau, ktoré presne ladia do jemného dizajnu bytového domu.

Rezidencia LIPOVA má 55 bytov, 45 garážových parkovacích miest a 43 vonkajších parkovacích miest. Otvorený zelený dvor bude mať prvky detského ihriska a work outové ihrisko.

Štandard bytov
Dizajnové kúpeľne – Kúpeľne s čistým dizajnom dopĺňajú váš nový domov, v každom byte nájdete prémiovú sanitu.
Kvalitné podlahy – Laminátová podlaha je vybraná s najlepšou účinnosťou pre podlahové kúrenie.
Interiérové dvere – Kvalitné interiérové dvere budú dodané z ponuky 6 odtieňov.

Viac
Bezbariérový
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Lodžia
Nízke prevádzkové náklady
Nízkoenergetický dom
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Rekuperácia
Vyhotovenie v štandarde
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.