BYT
/
Na predaj

3,5-4-IZB. BYT – BA, RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

247 000 €

Výmera

79 m²
Počet izieb
4
Cena
247 000 €
Poschodie
4
Výmera
79 m²
Lokalita
Ružinov

Nájsť priestranný byt pre rodinu v Ružinove za rozumnú cenu je niekedy náročné. Ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3,5-4i byt s lodžiou, ktorý je ihneď k dispozícii. Nachádza sa na ideálnom 4.p./8 panelového domu s výťahom v obľúbenej zelenej lokalite neďaleko parku Ostredky. Byt prešiel rekonštrukciou rozvodov elektriny, vody, odpadov v kuchyni aj v kúpeľni, nové dlažby a obklady. Byt sa predáva v štandarde a čaká na dozariadenie novým majiteľom. Je orientovaný na dve svetové strany a z každého okna sú krásne nerušené výhľady do zelene. Nový majiteľ určite ocení aj drevené parkety v každej izbe. K bytu prislúcha murovaná pivnica na poschodí. Bytový dom je v dobrej kondícii, bol zateplený, zmodernizované spoločné priestory ako vstupné dvere, schránky, v dome je zavedený optický internet.
Táto lokalita je známa svojou zeleňou, tichom a plnou občianskou vybavenosťou – LIDL, drogéria, materské a základné školy, električky, MHD, reštaurácie, atď.

Celková úžitková plocha: 79,35 m2 vrátane 1,26 m2 pivnice + 4,50 m2 lodžia

Viac
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Pivnica
S výhľadom
Výťah
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.