DOM
/
Na predaj

6-IZB. DOM – BA, RUSOVCE

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

480 000 €

Výmera

215 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
2
Cena
480 000 €
Poschodie
2
Výmera
215 m²
Lokalita
Rusovce

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom vo vyhľadávanej a obľúbenej bratislavskej mestskej časti – Rusovce. Dom bol kompletne zrekonštruovaný a nadstavaný v roku 2011. Tento tehlový dom Vás prekvapí veľkorysou výmerou interiéru a svojou dispozíciou – dve kuchyne s obývačkami, dve kúpeľne, 4 spálne, technická miestnosť, dve toalety. Poteší Vás samostatná murovaná garáž s dostatkom úložného priestoru a povalou. Za garážou je vydláždené miesto na letné posedenie s výhľadom do udržiavanej záhrady. Na streche sú solárne kolektory na ohrev teplej vody a v záhrade automatická závlaha na celom pozemku. Dom disponuje plynovým kotlom, optikou a je pripojený na všetky IS. V zime si viete prikúriť funkčným krbom a naopak v lete sa schladiť klimatizáciou. V každej izbe je prípojka na TV a internet. Dom sa predáva so zariadením, z ktorého prevažná časť je úplne nepoužívaná, zánovná.

Rusovce majú svoju autentickú históriu, môžu sa pýšiť rusovským kaštieľom, no najmä svojou kompletnou občianskou vybavenosťou pre plnohodnotný život. Po dobudovaní obchvatu ste v centre Bratislavy do 20 minút, nájdete tu materskú aj základnú školu, lekáreň, potraviny, obľúbené reštaurácie, ale aj zmrzlinu. V lete sú Rusovce vyhľadávané na kúpanie vďaka svojím jazerám, neďaleko sa viete napojiť aj na Petržalskú hrádzu.

Výmery:
Pozemok – 503 m2 + 1/2 podiel na 123 m2 spoločnom pozemku
Zastavaná plocha domu – 123 m2 dom + 34 m2 garáž
Úžitková plocha domu – 215 m2

Viac
Altánok
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Kompletná rekonštrukcia
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Optický internet / TV
Plynový sporák
So zariadením
Záhradné úpravy
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.