Obchodný priestor
/
Na prenájom

OBCHODNÝ PRIESTOR – RUŽOMBEROK

Typ

Obchodný priestor

Ponuka

Na prenájom

Cena

800 € / mes.

Výmera

150 m²
Cena
800 € / mes.
Výmera
150 m²

Ponúkame vám na prenájom obchodný priestor o rozlohe 150 m2 v širšom centre mesta Ružomberok na ulici Karola Salvu. Predná reprezentatívna časť od ulice je presklená s hlavným vstupom so závetrím a zadná časť od vnútrobloku je určená na zásobovanie s dostatočným priestorom pre výrobu alebo sklad. Veľkou výhodou je, že priestor je kompletne bezbariérový, disponuje pánskymi aj dámskymi toaletami a je možnosť ho podľa potreby dispozične upraviť odstránením deliacich priečok v jeho hlavnej reprezentatívnej časti, ktorá má výšku 3,2 m. Dispozíciu a jednotlivé rozmery všetkých miestností sú presne uvedené v priloženom pôdoryse.
Podrobnejšie informácie o tejto ponuke vám rád poskytnem telefonicky alebo na osobnej obhliadke. Priestor je voľný ihneď a k cene nájmu je potrebné pripočítať zálohové platby za energie v sume 250 EUR.

Viac
Bezbariérový
Centrum mesta
Možnosť dispozičnej zmeny
Skladový priestor
Veľkoplošné okná
Vysoké stropy
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.