POZEMOK
/

POZEMOK – KLÁTOVA NOVÁ VES, PE

Typ

POZEMOK

Ponuka

Cena

54 434 €

Výmera

3 202 m²
Cena
54 434 €
Výmera
3 202 m²

Prostredie obce Klátova Nová Ves (Partizánske) je obklopené horami, preto je vnímaná veľmi pokojne a z časti aj rekreačne. Výborná občianska vybavenosť ju radí medzi obľúbené obce aj pre mladé rodiny. Pozemok je rozdelený na dve časti:

Predná časť s výmerou 838 m2 je zatiaľ evidovaná ako orná pôda, akvšak s možnosťou výstavby rodinného domu,v úzmenom pláne obce je táto časť zahrnutá do výstavby.
Zadná časť s výmerou 1870 m2 je rovnako evidovaná ako orná pôda. Táto časť je vhodná na výsadbu stromov, založenie sadu alebo pestovanie iných plodín.
Pozemok má šírku 30 metrov a nachádza sa na slnečnom juhozápadnom svahu s krásnymi výhľadmi.
V súčasnosti nemá vybudovanú prístupovú cestu, no jej výstavba je plánovaná v rámci budovania individuálnej bytovej výstavby (IBV) v tejto lokalite. Inžinierske siete ako voda, elektrina a plyn sa nachádzajú približne 140 metrov od pozemku.
POdiel na prístupovej ceste je zahrnutý v cene pozemku.

Lokalita ponúka hneď niekoľko výhod:

Pokojné a rekreačné prostredie obklopené horami.
Výbornú občiansku vybavenosť obce Klátova Nová Ves.
Atraktívny investičný potenciál vďaka plánovanej výstavbe IBV.
Dostupnosť do Topoľčian a partizánskeho je do 20 minút autom,.

Viac
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Pri lese
S výhľadom
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Zuzana Masarovičová
Do sveta nehnuteľností ma priviedli moje vlastné životné skúsenosti s početným sťahovaním, ktoré ma naučili, že domov nie je len miesto, ale príbeh. Ako váš realitný maklér vám prinesiem viac než kľúče k domovu. Získate spoľahlivého sprievodcu, ktorý vaše jedinečné potreby a očakávania bude chápať. Vaše hľadanie domova sa stáva aj mojím osobným projektom, ktorý realizujem s maximálnym nasadením. Vaše nové bývanie bude odrazom vašej osobnosti.