Blog

RB Noviny

Chodí vrava po kancelárii, že budeme mať RB noviny. Je to tak?
No, ja dúfam, že budeme mať. Ešte ich musíme vyprodukovať a potom znova a znova, ale hej. Ja by som bol veľmi rád, keby sme mali.

A prečo si sa tak rozhodol v dnešnej dobe internetu, prečo takéto “old school” papierové noviny?
Trend a protitrend. Minule som si objednával časopis, ktorý bol cez internet skoro zadarmo a tak strašne som chcel mať vytlačenú verziu. Proste chceš mať niekedy ten papier, a teda tie noviny sú také, že by sa hodili. Navyše sa hodia aj keď šúpeš zemiaky alebo do smetného koša… Keď to nemáš, tak ti to chýba. To nespravíš do youtube videa.

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Riešime bývanie je tím bohatý na ľudí s rôznou profesionálnou históriou, osobnosťami a skúsenosťami. Aj vy môžete byť súčasťou tejto inšpiratívnej rodiny.

A čo by sme nimi chceli ľuďom povedať?
Myslím si, že tam budeme dávať také veci, ktoré povieme aj inde v tých online médiách., ale budeme musieť samozrejme selektovať. Určite tam povieme niečo o našich ľuďoch, o našich nehnuteľnostiach, určite tam dáme nejakú radu ohľadom predaja a kúpy. Dúfam, že tam dáme aj nejaké eko okienko. Že ako udržateľnejšie bývať. A tak. Dúfam, že to bude zaujímavé. Celkom sa na to teším.

About the author

Podobné články