Blog

Ako sa stať maklérom

Ako sa stať maklérom RB?
Prvý krok je natočiť osobné video a poslať ho do našej kancelárie.
My sa naň pozrieme a povieme: “OK, tohto človeka pozveme na pohovor”. Potom ho na pohovore vytrápime a keď sa nám nepodarí ho odhovoriť a on si aj po pohovore povie, že robiť makléra je stále úžasný nápad, tak s ním spravíme nejaký malý assessment a keď prejde aj cez ten, tak má na to byť realitným maklérom.

Ako začne celý ten proces “byť maklérom”?
V našom prípade, keď už prejde cez to celé, je pre nás 95% človek/maklér. Naozaj si myslíme, že má na to zručnosti, má správnu motiváciu, je osobnostne vyhovujúci človek, ktorý nielenže môže byť úspešný, ale bude v tejto práci aj šťastný. Dariť sa v tejto práci môže veľa ľuďom ale dlhodobo, aby to človek vydržal, na to musí mať isté predpoklady. Keď začne, dostane veľké množstvo informácii, ktoré sa bude musieť v relatívne krátkom čase naučiť.

Staňte sa členom nášho tímu

RB je tím ľudí s rozličnými osobnosťami, pracovnými skúsenosťami a vlastnosťami.

Čím všetkým si musí človek prejsť, kým sa stane úspešným maklérom?
Kým sa stane začínajúcim maklérom u nás, bude musieť absolvovať asi 40 hodín našich interných online školení. Bude si musieť spraviť licenciu NARKS, aby bol licencovaným maklérom, čo je asi 1500 otázok z oblasti práva. Rovnako bude musieť absolvovať tréning so svojím trénerom, ktorý mu bude pridelený v našej kancelárii, a tak sa teda stane začínajúcim maklérom.

Ako dlho trvá celá táto premena na makléra?
Minimálne 3 až 4 mesiace. Záleží od nasadenia. Tie 3 mesiace sú dolná hranica. Za makléra by som sa označoval možno až po 6 až 9 mesiacoch.

About the author

Podobné články