Blog

Spolupráca s Riešime bývanie

Riešime bývanie je už aj v Nitre a Trnave. Kto sú naši partneri?
Sú to v prvom rade realitní profesionáli, ktorých sme starostlivo vybrali a myslíme si, že by mohli reprezentovať spôsob našej práce, naše hodnoty a našu misiu na trhu.

A podľa čoho si ich vyberáš?
Každý má svoje prednosti a každý je prínosom pre našu značku. To čo máme všetci spoločné je, že si zakladáme na tom, aby sme boli naozaj profíci, aby výsledky našej práce boli stopercentné. Druhá vec je, že sú to ľudia, ktorí sú motivovaní na tom trhu niekým byť. A posledná vec je, že sú ľudskí.

V čom je iné partnerstvo s Riešime bývanie, a teda aj s Martinom Čapom?
Jedna z najzásadnejších vecí je, okrem toho, že si myslím, že máme dobrú a peknú značku, je silný fokus na vzdelávanie, ktoré podporujeme, je bezplatné ale povinné. Druhou je naša otvorená IT infraštruktúra, ktorá dosť pomáha maklérom robiť veci systematicky a s lepšími výsledkami. A posledné je, že sme takou stále sa inovujúcou značkou.

Otvorte si vlastnú pobočku RB

Zistite, čo vám ponúkame a či je partnerstvo s RB pre vás.

Prečo si sa rozhodol rozšíriť túto značku do iných regiónov Slovenska?
Prvý franšízový plán sme mali už v roku 2012 ale pomerne dlho trvalo, kým sme mali stopercentnú istotu, alebo aspoň ja, že už máme naozaj všetko, čo by mal každý maklér držať v rukách, aby robil stopercentnú prácu. A mám ten pocit, že Slovensko sa už scvrkáva a máme pomerne veľa klientov, ktorí migrujú medzi jednotlivými mestami, a teda je na mieste poskytovať ten prémiový servis o ktorý sa usilujeme, už aj inde, nielen v Bratislave.

Je to veľký záväzok, požičať svoje meno niekomu, kto je kilometre vzdialený a možno nad ním nemáš takú kontrolu. Nemáš obavy?
Na začiatku to tak samozrejme bolo ale myslím si, že všetko je to manažovateľné. Je tam kontrola kvality práce. Sme v intenzívnom kontakte s našimi partnermi. Tú značku si strážime dobre.

About the author

Podobné články